A+ R A-

تبلیغات

رجیران

مطالب

شهر آورد ۴۱

دربی ۴۱ * شایسته ها از راست :  فرشادپیوس , جواد زرینچه و محمد نوری ....... دربی ۴۱ - جمعه ۸ دی ۱۳۷۴

=============================

 

  نمایی زیبا از شهر آورد ۴۱ در چهارچوب رقابتهای لیگ سراسری آزادگان ( دور برگشت )  .... دو ستاره بزرگ و ملیپوش , قصد دارد  مانعی در راه موفقیت یکدیگر باشند ... گلزن بزرگ سرخپوشان ( فرشاد پیوس )   ان روزها در آستانه ۳۴ سالگی , چندان نشانه ای از آن گلزن قهار  نیمه دوم دهه ۶۰شمسی  را بهمراه نداشت . او خوب میدانست که در واپسین سالهای دوران بازیگری خویش قرار دارد . بنابر این , قصد داشت تا با گلزنی به رقیب سنتی , ضمن کسب پیروزی و موفقیت , آمار گلهایش را در شهر اورد سرخابیهای تهران افزایش دهد . یک سال مهاجرت وی به قطر و سپس دو دوره محرومیت ( داخلی و خارجی ) , از فرشاد فرصت های متعددی را  , جهت حضور موثر تر  گرفت ... 

  آن روز عصر . فرشاد  هر چه کوشش کرد تا از یار مستقیم خویش عبور کند , کمتر موفق بود . جواد زرینچه که در آن مسابقه , از سوی کادر فنی استقلال , در پست مدافع پوششی گمارده شده بود , بخوبی توانست  از عهده ی وظایفش بر آید تا اینگونه خط حمله ی سرخپوشان با حضور نامهایی بزرگ همانند فرشاد پیوس - مرتضی کرمانی و سپس علی دایی , یک روز ناموفق را سپری کند . 

 

   اگر چه دربی ۴۱ سرانجام با یک تساوی بدون گل پایان یافت و امتیاز ها به تساوی میان دو تیم  تقسیم شد اما , آبی های تهران بنظر  راضی تر از حریف بنظر می رسیدند . برد ۳ بر ۱ آبیها در مسابقه رفت , سرخپوشان را صاحب انگیزه ای مضاعف نموده بود تا بتوانند , نتیجه مسابقه رفت را جبران کنند اما , آن تیمی که در پایان فصل مذکور شاد و خرسند شد , سرخپوشان تهران بودند که با کاپیتان فرشاد ,  قهرمان مسابقات لیگ سراسری آزادگان معرفی شد .