A+ R A-

تبلیغات

رجیران

مطالب

پاسخ به ایمیل ها

پاسخ به ایمیلها

 

 

دوست عزیز  رامبد . ظ

قدردان حسن توجه و مهربانی شما هستیم . در رابطه با گزارش و گفتگو با چهره های ملی و باشگاهی , کاملا حق با شماست اما توجه داشته باشید  که در این مورد  امکانات وبسایت نیز محدود  میباشد . به شما اطمینان میدهیم که در آینده نزدیک   , نظر شما تامین خواهد شد . پاینده باشید .

 

 

 

-----------------------------------------------------

دوست عزیز  جناب وحید . ر  ....
 
 صفحات مورد اشاره شما در ویکی پدیا را دیدم و بسیار خوب بودند ..... امید که , آن ها را از روی منابع مستند , تکمیل نمایید . در رابطه با استفاده از عکسهای وبسایت ما , مشکلی نیست .... تقریبا هیچ وبسایت ورزشی ( در داخل و خارج ایران ) نیست که از عکسهای ما استفاده نکرده باشد .... تعداد آنها بر پایه آمار ما اکنون  به بیش از 600 رسیده !!!      بنابر این مشکلی نیست . تنها توقع ما این است که نام منبع ( وبسایت جام تخت جمشید ذکر شود و گرنه هیچ مشکلی وجود ندارد .
 دوست عزیز ... متاسفانه در رابطه با باشگاه محبوب تاج ( استقلال ) هیچ تاریخچه صحیح و کاملی ( که بر پایه مستندات باشد )  تا کنون مشاهده نکرده ایم و اغلب نوشتارها  بصورت گرینشی بوده ........ . بنابر این  انچه که موجود است تنها بخشی از تاریخ می باشد  که توسط گروهی هوادار یا علاقمند تهیه شده و این , بمعنای تاریخ یا تاریخچه نیست .    .... این  موضوع  در رابطه با سایر باشگاه ها همانند شاهین و پرسپولیس ودارایی و .....  غیره نیز , صدق میکند . امید که روزی شاهد یک تاریخچه کامل و مستند از تمام تیمهای فوتبال باشگاه ها باشیم . چه ما تمایل داشته باشیم و چه نداشته باشیم  افتخارات  , ناکامی ها , محسنات و اشکالات ... , همه باهم ... بخشی از تاریخ هستند .          با بهترین آرزوها , پاینده باشید . 
 
 
 
 
 
 
----------------------------------------------------

دوست عزیز مهران . ج 

عکسهای ارسالی شما بدستمان رسید . فوق العاده بودند و بواقع غافلگیر کننده .....   قدردان حمایت شما  هستیم که اینچنین سبب دلگرمی می باشید   . در رابطه با زنده یاد غلامحسین مظلومی  , مقاله ای در دست تهیه است که بیشتر به قابلیتهای فنی و نبوغ او در گلزنی , اشاره دارد .  سپاسگزاریم از یاداوری شما - پاینده باشید . 

 

 

 

------------------------------------------

دوست عزیز وازگن . م 

از محبت شما نسبت به مجموعه جام تخت جمشید سپاسگزاریم و نیز خوشنودیم  که مطلب  تاریخچه تیم فوتبال آرارات مورد توجه شما و دوستان عزیز , قرار گرفته است . و  به شما اطمینان میدهیم که این اخرین بار نخواهد بود  ............  چنانچه شرایط محیا گردد , با بزرگان فوتبال ارارات در دهه های 40 و 50 گفتگو خواهیم داشت . البته این نکته نیازمند ارتباط هر چه  بیشتر , میان مجموعه وبسایت و عزیزان پیشکسوت فوتبال آرارات میباشد . با توجه به انکه شما از علاقمندان قدیمی  آرارات هستید  تقاضامندیم چنانچه مقدور باشد ,  زمینه ی این ارتباط را , محیا نمایید . . پاینده باشید .  

 

 

 

-----------------------------------------------------

دوست عزیز  نوید . خ 

بله ....  همچنان امکان ارتباط و خرید از فروشگاه  و آیتم هایش وجود دارد .... البته در ساعات مشخص , گویا روزهای زوج از ساعت 16  تا 21 .......... 

 

 

 

----------------------------------------------------

 دوست عزیز محمد . ز 

از محبت و مهربانی شما , بسیار بسیار سپاسگزار هستیم . بله کاملا درست میفرمایید . مجموعه جام تخت جمشید با کمبود نیروی فعال و متخصص مواجه میباشد . ضمن انکه با گذشت چهار سال , همچنان بیشتر پتانسیل و توان ما , در جهت گردآوری و تکمیل مطالب , صرف میشود . بنابر این گاهی میان ارائه مطالب , قدری فاصله می افتد , که  از این بابت پوزش میطلبیم .     

 

 

 

-------------------------------------------------

دوست عزیز جناب احمد . و :

 صمیمانه,  قدردان محبت شما هستیم , در مورد باشگاه محبوب نیروی اهواز , مطالبی در دست تدوین میباشد که در آینده ارائه خواهد شد . اما از شما و سایر علاقمندان فوتبال اهواز , تقاضامندیم که مجموعه را در ارائه دقیقتر و کاملتر مطالب یاری فرمایید . همچنین ما نیز , همانند شما عقیده داریم که فوتبال ایران تنها به دو تیم محبوب سرخابی تهران تعلق ندارد . از حسن توجه شما بسیار سپاسگزاریم . 

 

 

---------------------------------

دوست عزیز جناب رضا . آ :

از انتقاد  و توجه شما به کوچکترین جزئیات , بسیار بسیار سپاسگزارم ....... همانگونه که  اشاره نموده اید , در دوران برگزاری مسابقات جام تخت جمشید , نام خاستگاه باشگاه محبوب ملوان , شهر بندر پهلوی بود که از سال 1358 ,  به بندر انزلی تغییر نام یافت . هدف ما از جابجایی نام بندر پهلوی به بندر انزلی در متن گزارش بازیهای جام تخت جمشید , تنها آگاهی رسانی هر چه بهتر به نسل جوانی است که " اکنون " کمتر با نام سابق ( بندر پهلوی ) اشنا هستند . حتما تصدیق میفرمایید که اعمال تغییرات مورد نظر , کاری بس زمان بر , برای مجموعه بوده  و چقدر , ساده تر بود چنانچه بدون تغییر از آنها استفاده میشد . مجموعه ای وبسایت  نیز , همانند شما , عقیده دارد که تاریخ ,  قابل جابجایی نیست و چنانچه چنین شود , اصالت آن نیز از میان خواهد رفت . قدردان حسن توجه شما هستیم .  

 

--------------------------------

دوست عزیز جناب محمد . الف  :

در رابطه با کری خوانی و ...... چندان تمایلی در  وبسایت وجود ندارد و همه عزیزان ( آبی , قرمر , زرد , سبز ........ ) تاج سر ما هستند . اما در مورد سوال شما در باب جام اتحاد 1352 , این نوید را به شما میدهم که بزودی مقاله ای کامل در مورد تورنمنت مذکور , با همکاری یکی از دوستان ( جناب سلمانزاده ) در دست تهیه است که به کلیه سوالات اینچنینی , پاسخ میدهد . اما تا ان روز , میتوان چنین اشاره نمود که " بطور قطع  جام اتحاد , یک تورنمنت دوستانه جهت امادگی چهار باشگاه بزرگ تهران   برای اغاز جام تخت جمشید  بوده است و هرگز , در حد یک دوره مسابقه فوتبال باشگاهی نیست "  ما نیز همانند شما اعتقاد داریم , در شیوه تاریخ نگاری فوتبال ما , اشتباهاتی وجود دارد که میبایست آن ها را تصحیح نمود . در هیج کچای دنیا ,  کلیه مسابقات انجام شده , اعم از رسمی و غیر رسمی را , یک جا طبقه بندی نمیکنند . از محبت شما بسیار سپاسگزارم . 

در ضمن جام اتحاد " دربی یازدهم "  میباشد .  

 

 

--------------------------------

دوست عزیز جناب هادی . ج :

با سپاس , قدردان محبت شما هستیم . ابتدا خدمت شما یاداوری مینمایم که فعالیت های بخش  فروشگاه ,  از بخش مطالب وبسایت , جدا میباشد ... متاسفانه بسیاری از دیگر دوستان نیز , به اشتباه نظرات خود را و با دوستان ما در بخش فروشگاه , در میان گذاشتند . از شما تقاضا دارم که از این پس نظرات خود را تنها با همین ایمیل منتقل نمایید . قدردان حسن توجه شما هستیم . 

 

 

----------------------------------

دوست عزیز محمد . ل  :

از محبت و بزرگواری شما بسیار سپاسگزاریم و همچنین از پیشنهاد شما .......... مجموعه وبسایت جام تخت جمشید  قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری , دیداری با پیشکسوت عزیز  مورد نظر شما , داشته باشد . چنانچه در این رابطه پیشنهادی دارید , قدردان خواهیم شد که نظر خود را با مجموعه وبسایت در میان بگذارید . پاینده باشید . 

 

 

-----------------------------------

دوست عزیز وحید . ر :

از محبت و مهربانی شما بسیار سپاسگزاریم گه , چنین صمیمانه ابراز لطف میفرمایید . در مورد بازیهای تیم شهباز , کاملا حق با شماست .... مطالب مرتبط با سالهای 56 و 57 , انگونه که باید تکمیل نیست و از این بابت پوزش ما را پذیرا باشید . اما به شما قول میدهیم که در اسرع وقت به تکمیل آنها اقدام نماییم . در رابط با نتیجه بازیهای شهبار با تاج - دو فصل آخر  جام تخت جمشید -  تنها نتایج زیر در آرشیو موجود بود : :

جام پنجم تخت جمشید :     ( هفته چهاردهم )        تاج 1       شهباز 3

جام پنجم تخت جمشید       ( هفته بیست و نهم )    تاج         شهباز ؟

جام ششم تخته جمشید       ( هفته دوم )              تاج 2         شهباز 1 

جام ششم تخت جمشید      ( هفته هفدهم )            برگزار نشد ...........

 

 در رابطه با تاریخچه نتیجه بازی های دو باشگاه شاهین و تاج در دهه های 20 الی 40 شمسی , متاسفانه هیچ آماری مستندی تا کنون در دست نیست که بتوان به آن استناد کرد ..... همانگونه که شما نیز اشاره نمودید , آنچه که جسته و گریخته اشاره میگردد , اغلب فاقد دقت لازم میباشد و با منابع مستند مطابقت ندارد . 

 

 

-----------------------------------------

بانوی ارجمند   فرانک . ش 

از لطف و محبت شما , نسبت به مجموعه ی جام تخت جمشید , بسیار سپاسگزار هستیم  . در اینده نزدیک ,   به مرور  تاریخچه تیم ملی والیبال ( پس از بازیهای آسیایی 1966 ) خواهیم پرداخت . متاسفانه مستندات موجود در مورد والیبال دهه 30 شمسی , بسیار محدود است . چنانچه شما  منابعی در اختیار دارید تقاضامندیم مجموعه را یاری نمایید . پاینده باشید . 

 

 

----------------------------------

دوست عزیز بهرام . پ 

با نظر شما نسبت به فعالیت نامنظم  بخش فروشگاه , هم عقیده هستیم .  اما بزودی , شرایط تغییر خواهد کرد ......... متاسفانه ,  امکان بازدید حضوری وجود ندارد ....

 

 

------------------------------

استاد عزیز یدالله . س 

با سپاس ویزه از محبت و مهربانی  شما استاد پیشکسوت  اما ,  جا دارد  اشاره شود که  , آرشیو مجموعه ی جام تخت جمشید , تنها به حد فاصل دهه 40 و 50 شمسی محدود نمیشود  . بویژه انکه کاملترین بخش آرشیو ما مرتبط با دهه ی 60 میباشد . اما بر پایه نظر مخاطبین وبسایت  , بیشترین میزان علاقمندی آنها , به رویداد های دهه 40 و 50 شمسی میباشد . با بهترین ارزوها پاینده باشید . 

 

 

------------------------------

دوست عزیز حسین . ا 

قدردان محبت شما هستیم . ........ بله کاملا با شما موافقیم . مقاله جام جهانی کوچک , همچنان در دست تدوین است و با گذشت زمان ,  گسترده تر نیز , میشود   ....  پس از ارائه بخش نخست مقاله مذکور , با استقبال قابل توجه دوستانمان در آمریکای  جنوبی , مواجه شدیم و بر این اساس از انها درخواست عکس و مطلب نمودیم و آنها در چند بخش ,  رفرنس های قابل توجهی را  برای مجموعه ارسال داشته اند که در حال بررسی آنها هستیم . از توجه و دقت شما نسبت به مطالب بسیار بسیار سپاسگزاریم . 

 

 

                   

                                                                                  در حال تکمیل ............